Odovzdanie kompaktného traktora Antonio Carraro Tigre 3800

Stredisko BISO Hurbanovo

Odovzdanie kompaktného traktora Antonio Carraro Tigre 3800
autor: Editor publikováno: 14.12.2023

V súčasnej dobe, keď moderné poľnohospodárske technológie tvoria neoddeliteľnú súčasť efektívneho hospodárenia, je kúpa nového stroja dôležitým rozhodnutím pre každého poľnohospodára.

Sme veľmi radi, že sme mohli na našom stredisku v Hurbanove odovzdať do prevádzky ďalší kompaktný traktor s jedinečným dizajnom. Ak hľadáte aj vy spoľahlivý a výkonný traktor, Antonio Carraro Tigre 3800 od BISO by mohol byť tým správnym riešením pre Vás.

Antonio Carraro, predstavuje Tigre 3800, stroj, ktorý prináša novú úroveň efektívnosti a výkonu. S modernými technológiami a inováciami je Tigre 3800 navrhnutý tak, aby uspokojil aj tie najnáročnejšie požiadavky súčasných poľnohospodárov.

S výkonným motorom poskytuje Tigre 3800 dostatočný výkon pre rôznorodé úlohy na farme. Spoľahlivosť je kľúčovým prvkom, ktorý zabezpečuje minimálne výpadky a maximálnu efektívnosť práce.

Ak váhate medzi nákupom nového alebo použitého traktora, BISO je spoľahlivým partnerom na ceste k optimálnemu poľnohospodárskemu vybaveniu. S dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym prístupom Vám pomôžeme nájsť ideálny stroj pre vaše potreby.

Neváhajte nás kontaktovať a získajte viac informácií o Antonio Carraro Tigre 3800 a ďalších dostupných poľnohospodárskych strojoch.


Celú špecifikáciu stroja nájdete na nasledujúcom odkaze:

https://www.bisoeshop.eu/eshop/detail?code=AntonioCarraroTigre3800015B312000&c=13201

 

Václav Štursa ml.
kontaktní telefon: +420 606 183 360
email: vaclav.stursa@biso.eu

Další zajímavé články:ANTONIO CARRARO NA CELOSVETOVEJ VÝSTAVE EIMA
Spoločnosť Antonio Carraro zažiarila na celosvetovej výstave v meste Bologna na severe Talianska. Medzi najúspešnejšie novinky sa zaradila napríklad nová rada Tora SRX 5800/6800...

Pokračování zde.ANTONIO CARRARO TIGRE 3800F S NÁŘADÍM ZNAČKY GEO
Díky nízko položenému těžišti, pohonu 4x4 a implementované oscilační hlavy ACTIO 4 na přední nápravě se z tohoto malotraktoru stává spolehlivý pomocník do náročných terénů. Malotraktor Antonio Carraro Tigre 3800F představuje...

Pokračování zde.


JEDNODUCHÝ, ALE VÝKONNÝ TRAKTOR KUBOTA EK1-261
V zimě 2023 jsme na středisku BISO Rohovce předali zákazníkovi tento kompaktní, ale zároveň ve své řade velmi výkonný traktor Kubota EK1-261...

Pokračování zde.